تبلیغات
دانلود آموزش گفتوگو - نرم افزار برش فیلم

امروز:

منبع : www.AsanDownload.com


حتما پیش آمده به دلایل مختلف از قبیل حجیم بودن مجبور شده ایم که یک فایل ویدئویی را به چند قسمت تقسیم کنیم. تکه تکه کردن یا حتی بریدن بخشی از یک فیلم مستلزم استفاده از نرم افزارهای ویرایشی است ، مطمئنا تعداد و برندهای این دسته نرم افزار آنقدر بالاست که به راحتی می توان نرم افزاری را انتخاب کرد اما همیشه لازم نیست برای یک کار ساده مثل همین بریدن فیلم ها نرم افزار مثل Corel Video Studio یا نرم افزارهای مشابه را برروی سیستم نصب کنیم . با نرم افزارهای ساده تری که برای همین منظور طراحی شده اند هم می توان چنین کارهایی را انجام داد. Allok Video Splitter همانطور که از نامش هم پیداست قادر است تا یک فیلم بلند را قسمت قسمت کند و یا اصلا به انتخاب کاربر بخشی از یک فیلم را انتخاب و به طور کامل از فیلم برش دهد.
استفاده از Allok Video Splitter هم فوق العاده آسان است. تنها کافیست پس از انتخاب فایل ویدئویی مورد نظر قسمت ابتدایی و انتهایی آن بخش که قرار است بریده شود را انتخاب شود و به همین سادگی آن بخش برش خواهد خورد.
سرعت عملکرد این نرم افزار فوق العاده بالاست و به هیچ وجه به زمان خاصی برای Render کردن ندارد . نکته پایانی هم در محیط کاربری ساده اما جذاب این ابزار نهفته است که تاثیر زیادی در سرعت عملکرد کاربران خواهد داشت.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Allok Video Splitter v3.1.1117:
- پشتیبانی از تمامی فرمت های رایج
- ساده بودن استفاده از نرم افزار
- محیط کاربری ساده
- سرعت بسیار بالا در برش قسمت های مختلف
- امکان برش چند قطعه در یک لحظه
- امکان اجرای پیش نمایش به صورت مستقیم در نرم افزار
- قابلیت ذخیره سازی با فرمت و کیفیت دلخواه
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی استفاده کنید.
 قیمت: 29 دلار آمریکا
 دانلود -  11.27 مگابایت | لینک كمكی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده
 لینک منبع